Pracownia
Witaj w magicznym świecie lnu

Witaj w magicznym świecie lnu

Pracownia Lniana Wyspa to fascynująca wyprawa w stronę najwyższej jakości przędz, które sprawią, że komfort noszenia ubrań stanie się Twoją codziennością. Naszym celem jest tworzenie unikatowych kreacji z najwyższej jakości materiałów naturalnych, dzięki którym każdego dnia będziesz czuć się równie atrakcyjnie, co komfortowo. Wiemy, że najlepsze rzeczy powstają z prawdziwej pasji oraz zaangażowania, dlatego w każdą kreację, która wychodzi z naszej Pracowni, wkładamy całe serce oraz troskę o najdrobniejszy nawet szczegół wykonania. 

Lniana Wyspa to marka z 40-letnią historią, której od początku przyświeca idea minimalizmu i prostoty połączonych z ponadczasową klasą i elegancją. Naszą misją jest przekonanie Klientów, że ubrania tworzone w duchu najnowszych kierunków rozwoju mody mogą być zarazem wygodne, a przy tym ekologiczne. Jesteśmy przekonani, że najlepsze rozwiązania tkwią w naturze, dlatego właśnie nasze ubrania pochodzą w 100% z najwyższej jakości lnu oraz innych naturalnych surowców, tworzone są zaś ręcznie w lokalnej pracowni dziewiarskiej z dbałością i starannością właściwą wyrobom rękodzielniczym. 

Tym, co nas wyróżnia, jest troska, by dbałość o jakość wykonania ubrań szła w parze z różnorodnością naszej oferty. Dlatego właśnie znajdą w niej Państwo tak różne elementy garderoby, jak efektowne bluzki, oryginalne poncza i tuniki, ciepłe swetry i szale, czy też zwiewne sukienki. Dbamy o to, by każda odwiedzająca nasz sklep Pani znalazła w nim coś dla siebie, dlatego też nieustannie poszerzamy naszą propozycję o nowe, atrakcyjne modele, motywy kolorystyczne oraz wzory.

Podobają ci się nasze wyroby?

Napisz do nas

Przejdź do kontaktu
Preloader